Геофізичні дослідження у свердловинах, що експлуатуються, з метою виділення працюючих пластів, відбивки водонафтоносного та газорідинного контакту, а також виявлення затрубної циркуляції та місць припливу пластової води проводяться за методикою, що опробована протягом багатьох років. Для вирішення цих задач використовуються методи електрометрії, резистивіметрії, дебітометрії, розходометрії апаратурою типу АККИС, ПЛТ-9, Тр-7. Ці роботи виконуються з використанням лубрікаторної установки.
При вивченні продуктивних пластів-колекторів важливе значення мають дослідження методом ІННК, що являється найбільш інформативним.
Для поліпшення видобування нафти на родовищах, експедицією виконується в свердловинах розгерметизація від парафінової закупорки електрообігрівачами, що розроблені Полтавською філією Українського науково-дослідного геологорозвідувального інституту. Ці роботи і виконуються з використанням лубрікаторної установки УЛГ65 х 35 та телескопічної вежі з гідравлічною лебідкою провідної зарубіжної фірми.

Результати обробки геофізичних досліджень, виконаних приладом ПЛТ-9 в експлуатаційній св. Вакулівська 1

Мета досліджень – визначення місця припливу флюїдів
Гідродінамічні дослідження

Замовити